mınn kota 34 elektrikli motor - Nerdehani.com , Ücretsiz ilan ver , ücretsiz ilan siteleri , sahibinden ilan ver
Nerdehani.com , Ücretsiz ilan ver , ücretsiz ilan siteleri , sahibinden ilan ver

denizmotorum

denizmotorum deniz motorları tekneler,şişme botlar
İlan Detayları
Konumu
İlan No :156337

mınn kota 34 elektrikli motor

  • mınn kota 34 elektrikli motor
  • mınn kota 34 elektrikli motor
715,00 TL
Muğla / Fethiye / Fethiye / CUMHURİYET MAHALLESİ
İlan Tarihi
 24 Aralık 2016
Marka
 Belirtilmemiş
Üretim Yılı
 2016
Motor Tipi
 2 Zamanlı
Motor Gücü
 2
Yakıt
 Akü
Marş
 Manuel
Şaft
 Uzun
Ağırlığı
 9
Durumu
 Sıfır
Önceki İlanSonraki İlan
İletişim Bilgileri
Emin Kıvrak

Üyelik Tarihi 28 Kasım 2015
İş
02526145176

Cep
05334982266
  Üyenin Mağazası   Diğer İlanları  Favorilerime Ekle  Mesaj Gönder  İlanı Yazdır  İlan ile ilgili şikayetim var
İlan Açıklaması
Model: ENDURA C2 34
Libre: 30 lb
Tip: Tatlı Su Kullanımı için uygundur

 

ÜRÜN DETAYLARI

Minn Kota Endura C2. Tatlı su balıkçılığındaki en popüler motor serisidir. Çünkü Endura’nın gücü ve güvenilirliği şimdiye kadar geçilememiştir. Şekil ve fonksiyonun kaynaşması bir pakette buluşuyor ve adeta sizi balık tutmaya davet ediyor. Endura serisi Minn Kota’nın tüm avantajlarını sergileyip, güvenilir motoru ile tüm kıç aynalara monte edilebilir.


MINN KOTA ÜSTÜNLÜKLERİ

Kullanıcılar genellikle Minn Kota marka motorların rakiplerine olan avantajlarını sorgulamaktadırlar. En küçük parçadan tutun, asgari toleranslarla çalışan imalat aşamasına, yenilikçi mühendislik ve tasarıma kadar tüm araştırmalar gerçekleştirerek, en iyi dıştan takma motorlar imal edilmektedir. Bu araştırmalar neticesinde elde edilen performans avantajları, kullanıcılara sunulmaktadır.


 

 

Power Prop Pervane 
Power Prop pervane sayesinde yosun ve bitkiler kesilir, motoru engellemez. Yoğun yosunlanma yaşanan sularda bile her hız konumunda, sarsıntısız ve akünüzü zorlamadan kullanım sağlar.

Soğuk ve sessiz güç 
Minn Kota´dan daha sessiz ve soğuk çalışan bir başka motor yoktur. Diğer elektrik motorları ile kıyaslandığında, komutatör ve sargıları farklıdır. Daha büyük iç aksamları sayesinde oluşan ısı dağılmakta ve soğuk çalışma sayesinde daha fazla akü enerji muhafazası ve motorun uzun ömürlülüğü sağlanmaktadır. Özel motor rumanları sayesinde, sürtünme asgariye indirilerek, tamamen sessiz çalışma sağlanmıştır.

Kompozit şaft- ömür boyu kullanım! 
Türünün tek örneğidir. Ultra yüksek oluşumlu kompozit malzemesi sayesinde, çelikten 3 kat daha sağlamdır. Neredeyse tahrip edilmesi imkansız olan şaft, darbe esnasında esner ve daha sonraki şeklini alır. Bükülmez, kırılmaz, korozyona uğramaz ve paslanmaz, ömür boyu kullanılabilir.

Montaj braketi
Mükemmel bir sabitleme sağlar. Minn Kota montaj braketi, alışılagelmiş braketlerden daha sağlamdır. Özel kompozit malzemesi esnemeye, eğrilmeye ve UV ışınlarına mukavimdir.

Teleskopik Kol 
Daha fazla konfor ve güvenli manevralar için, Endura´nın ergonomik ve 15 cm boyunda teleskopik kolu vardır.


Minn Kota Endura C2. 

MODEL:
ENDURA C2 30

MAKSİMUM İTME LBF/KGF:
30 / 13.6

ŞAFT BOYU:
76cm

VOLT:
12V

MAX. AMPER:
30

GÜÇ KADEMELERİ İLERİ / GERİ:
5 / 3

MAX. TEKNE BOYU:
4.3m

KOL:
TELESKOPİK

62 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

nerdehani.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından nerdehani.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.