Трошоци за поставување аркади во Македонија и на Балканот

1
İlan No 7521
İlan Tarihi 29 Ağustos 2021
Durum Sıfır

Трошоци за поставување аркади во Македонија и на Балканот


Инсталација на аркада и игралиште под клуч


Сали за игри - Игралиште - Забавен центар - Детски игралишта - Машини за забавен парк


Она што сакаме од вас да поставите аркада е вашиот квадратен метар и вашиот буџет.


Ако ги дадете димензиите на вашиот буџет и простор, ќе се подготви најсоодветен проект за соба за игри за вас и вашиот ценовник и ќе се направи презентација.


Ве очекуваме во нашата компанија со нашиот професионален тим и разновидност на машини.


ВАС ВИ СЕ ПОНУДААТ НАШИТЕ ДОМАШНИ И НЕДВОРСКИ РЕФЕРЕНЦИ.


НАШИТЕ ГРАНЦИ


СТАНБУЛ - ЕСЕНЛЕР - ТРГОВСКИ ЦЕНТАР НА ТЕКСТИЛКЕНТ - СЕДУВАА


ИСТАНБУЛ - БАЈРАМПАСА - İŞКЕНТ - ГРАНКА


МАКЕДОНИЈА - СКОПЈЕ - ГРАНКА


СРБИЈА - НИШ - ГРАНКА


Некои од нашите референци


КЛУБ АКВА ПЛАЗА ХОТЕЛ ***** - АЛАНИЈА


ЈАЈАМ ПАРК МОЛ - ДЕН НА ИГРАЕ - ЕРЗУРУМ ТУРЦИЈА


СЕЗАМ УЛИЧНА ИГРА ХАЛ - YOZGAT


КЛУБ АКВА ПАРК (ВОДЕН ПАРК) - ЧИТАТЕЛИ НА АНТАЛИЈА


Трговски центар АКВА ФЛОРИЈА - ФЛОРИЈА ИСТАНБУЛ


КАЛЕ ЦЕНТАР МОЛ - ИСТАНБУЛ ТУРЦИЈА


MOPAŞ MARKETLER GROUP - ТУРЦИЈА ЗАВРШЕН


ЗИРВЕ АВМ - ВАН ТУРЦИЈА


МУЗ ХОТЕЛ *** - АНТАЛИЈА ТУРЦИЈА


АЗУРА ДЕЛУКС ХОТЕЛ ***** - АНТАЛИЈА ТУРЦИЈА


Забавен парк СРБИЈА КЛАДОВО


СУРБИЈА НИШ Забавен парк и Забавна сала


МАКЕДОНИЈА СКОПЈЕ ИГРА САЛА


ПОВИК ЗА ДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ.


Чест ни е да ве вклучиме во нашите референци.


СО БЕСПЛАТНИ КОНСУЛТАНТИ И ПОТРЕБНИ БРЕНДИ НА НАБАВКИ НА ИГРА САЛА


НИЕ СМЕ ЕДИНСТВЕНОТО КОМПАНИЈА НУДАМЕ ГАРАНЦИЈА ЗА ДОГОВОР.


НАШИТЕ РЕФЕРЕНЦИ СЕ НАША НАЈГОЛЕМА ГАРАНЦИЈА.
РАБОТНО ВРЕМЕ


НЕДЕЛА: 08:30 - 18:30 часот


ВИКЕНД: 08:30 - 13:30 часот


ИМАМЕ 9 МЕСЕЧНИ ОПЦИИ ЗА СИТЕ КРЕДИТНИ КАРТИЧКИ.


ВИ ПОСАКУВАМЕ НА НАШИОТ ШУРО ВО НАШИТЕ ШТАБИ.


[***]


[***]


Аркади, Машини за игри, Машини за игри, Базен со топки, Трамполина, Детска аркада, Софтплеј, Киди возења, боксерска машина, Фудбал, Хокеј во воздух, Центар за забава, Куглање, Игралиште

Yorumlar
19 kez görüntülendi.

selçuk aktaş

Kayıt tarihi:
13 Ocak 2021, 17:56

Selçuk Aktaş

Üyelik tarihi: 10 Ocak 2021

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep533 512 48 10
İş212 565 10 17
Ev537 718 07 47
WhatsApp533 512 48 10
İlan sahibi: Selçuk Aktaş (selçuk aktaş)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın