DEFACED / SIYAH PARA TEMIZLIGI SSD ÇÖZÜM

Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 2184
İlan Tarihi 14 Mart 2019
Çalışma Şekli Tam Zamanlı (Full Time)
Eğitim Durumu En Az Üniversite Mezunu
Deneyim En Az 2 Yıl
Firma Adı mahamat
Engelliye Uygun Hayır

 

Mahamat Global Solution'a hoş geldiniz. Sanayinin lekeli notaları pembeden siyah boyalı para birimine kadar temizlemekte öncülük ediyoruz. Ana ürün ve hizmet yelpazemiz bir bütün olarak finansal sektöre hizmet etmekte olup, ana müşterilerimiz bankalar ve insani organizasyondur. Avrupa'nın önde gelen SSD Otomatik Çözümü, Vectrol Paste, TTZ Universal Çözümü, Zuta S4, Castrox Oksit HQ45, SSD Çözümü PK 58 distribütörü ve üreticisiyiz.

 

Tüm ürün yelpazesindeki SSD Çözümü, esinti önleyici banknotları, tahrif edilmiş dövizleri, işaretli notları, siyah notları ve benzerlerini temizlemek için piyasadaki EN İYİ KİMYASALDIR. Bu KİMYASALIN gücü ve süratinden şaşıracaksınız; BREEZE kapasitesine sahip banknotları / para birimlerini temizleyebilir. ANTİ-BREEZE BANKNOT veya 'Black Money' temizliği için sınırlı SSD Çözümü Biz Stokta. Eğer 'Kara Para' varsa ve temizleme çözümünüz zamanla pıhtılaşmış ya da zorlaştıysa, makul bir ücret karşılığında değiştirme önerebiliriz. S.S.D OTOMATİK ZARARLI para biriminin temizlenmesi için ÇÖZÜM Anti-Not banka notları. Tüm Kimyasal ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin. Evrensel SSD ÇÖZÜM, VEKTÖR PASTE, Global Solution SA, esinti önleyici banknotların kimyası konusunda uzmanlaşmış, İSTANBUL TÜRKİYE merkezli bir laboratuvardır. Kimyasal eritme ve geri kazanım, döviz / senet testleri ve analizleri ile tanınırız. Görüş hizmetlerini memnuniyetle karşılıyoruz. Notlarınızın temizlenmesi sürecinde sizi görmek, test etmek ve yardımcı olmak için seyahat edecek özel teknisyenlerimiz var. Ayrıca ürünlerimizi kapıdan kapıya gönderiyoruz. Ayrıca temizlik testiniz için notlarınızdan birkaç örnek ile bizimle seyahat edebilir ve kimyasalınızı satın alabilirsiniz. Ayrıca, kimyasallarınızı satın almadan önce kendi ülkenizdeki teknisyenimizle veya testiniz için seçtiğiniz herhangi bir ülkede toplantı düzenleyebilirsiniz. 

Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
1373 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın