AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI / MATBAA & DİJİTAL BASKI HİZMETLERİ

Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 3113
İlan Tarihi 11 Haziran 2019
Firma Adı reklamyenile

Firmanızın tanıtımı ve ürünlerinizin satışı için gerekli olan broşür, katalog, dergi, insert, el ilanı baskıları renk kısıtlaması olmaksızın en kısa sürede sizlere ulaştırılmayı hedeflemekteyiz. Kişisel tanıtımınız amacıyla kartvizit tasarımınız değişik alternatifleri ile beraber sizlerin onayına sunarak en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Afiş Baskı, Mech Baskı, Folyo Baskı, Vinil Baskı, Poster Baskı, Canvas Baskı, Bayrak ve Flama Baskı, Folyo Yazı kesimi, Uv Baskı Çözümleri, Roll up Banner Baskı, One Way Vision Baskı, Ecosolvent Baskı Çözümleri, Fotoblok, Forex Baskı ve Sıvama işlerinizde çeşitli çözümlerle sizlere hizmet vermekteyiz.
 

Işıklı veya Işıksız Tabela, Vinil Germe, alümnyum tabela, Kompozit tabela Kompozit zeminli plexi kutu harf, kompozit zeminli paslanmaz kutu harf ,Totem tabela, ayaklı tabela, a tabela, Paslanmaz kutu harf ( satineli satinesiz ) Kabartma oyma harf. Tercih ettiğiniz en uygun tabelayı üretip yerinizde montajlıyoruz.


www.reklamyenile.com

Yorumlar
208 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın