AŞILARI TAMAM ATAKS YARKALARIMIZ ÜCRETSİZ ADRESE TESLİM

Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 7664
İlan Tarihi 31 Ekim 2021
Yaşı 3 - 6 Aylık
Cinsiyeti Dişi

    ATAKS _YARKA SATIŞI.

           Ataks  yarka tavuk  satışı hakkında siz  üretici ve müşterilerimizi bilgilendirmeye çalışacağımız bu yazımızda öncelikle elimizdeki ürünlerden bahsetmezden önce sektörümüzde ataks yarka tavuk satışı ile ilgili yapılan satış şekilllerini ele alıp değerlendirip ve bazı konulara dikkatlerinizi çekmek istedik.

      Şöyle ki bunları söylemeye her ne kadar dilimiz varmasa da söylemek, belirtmek ve özellikle bu sektöre yeni girecek olan üretici ve müşterilerimizi bilgilendirip bilinçlendirmek ve bu vesile ile de sektörümüz içerisinde maalesef ki dönen hile ve entrikalardan haberdar olmanızı sağlamak amaç ve gayesi ile bazı açıklamalar yapmayı Marmara Yarka Tavukçuluk olarak kurulduğumuz ilk günden bugüne kendimize bir vazife bildik.

       Arkadaşlar bizler Marmara Yarka Tavukçuluk olarak ataks yarka  tavuk satışı ve satmış olduğumuz diğer tüm ürünlerde üretiminden tutun da ta ki satış pazarlamasından sizlerin kapısına gelene kadar kendi dalında uzman veteriner hekimlerimizin gözetiminde ve nezaretinde ve yine ofis sistemi ile çalıştığımız dalında uzman müşteri temsilcilerimiz vasıtası ile gerçekleştirmekteyiz. Ancak üzülerek belirtmekteyiz ki bu işi yapan tüm firmalar maalesef ki bu şekilde yapmıyorlar. Hikmeti her nedir bilinmez ama kendi üretmiş oldukları ürünleri piyasa da prim usülü ile çalışan bayan satış pazarlama elemanlarına havale ederek onlara sattıkları adet nisbetinde prim vererek satışlarını gerçekleştirmektedirler. İşte arkadaşlar asıl mesele de burada başlamaktadır. Takdir ederseniz ki prim usülü ile çalışan bir bayan satış pazarlama elemanının tek amaç ve gayesi ne yapıp ne edip bu ürünü satmak olacaktır ki bu da gayet doğaldır. Çünkü bu arkadaşımız geçimini bu suretle kazanmaktadır. Ve bu yüzden de olur olmaz yanlış  doğru her türlü yolu mübah görüp direk müşterilerine uygulamaktan bu arkadaşlarımız bir an bile geri durmamaktadırlar. Yaptıkları bunca entrika ve aldatmacaları burada saymaya çalışsak inanın sayfalar yetmez  ancak bir tanesini örnek verecek olursak; örneğin, klavuzda ataks  yarka tavuk diye başlık atıp müşterilerine de klavuzda ataks yarka diye belirttikleri ürünlerini müşteri sorduğu zaman örneğin, 500 adet veya 1000 adet vs. adetlerde sunum yaptıkları ürünlerinde içinde klavuz atan çıkar diye yanıltıcı bilgiler vermektedirler.

        Arkadaşlar bu işi profesyonel yapan arkadaşlarımız bilirler ki yukarıda belirtmiş olduğumuz adetlerdeki ürünler daha azı veya daha fazlası hiç farketmez en geç eğer aynı boyda ise bir hafta içerisinde yumurtaya veya klavuza başlarlar. Peki o zaman bu bahsettiğimiz arkadaşlarımız içinde kılavuz atan çıkar diyerek ne yapmaya çalışmaktadırlar. Örneğin bir yarka (tavuk) yirminci haftada kılavuza başlıyor ise bunlar 1000 adet bir yarkanın içerisine tahmini ortalama otuz kırk adet yirmi haftalık  yarka koyup geri kalan kısmını artık vicdanları tabi ki varsa neye el verirse o haftalık ürünü koyduklarını bu sözleri ile belli etmektedirler. Bunları burada saymakla gerçekten bitiremeyeceğimizi belirtir Ataks yarka tavuk satışı ve benzeri konular ile ilgi ve alakalı hem Marmara Yarka Tavukçuluk olarak elimizde bulunan ürünler hakkında bilgi almak hem de sektörümüzle ilgili bilgi için dalında uzman müşteri temsilcilerimizi aramaya bekler saygılar sunarız.

www.marmarayarkatavukculuk.com

0 542 390 0081

Yorumlar
576 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın