Çmimi i makinave të parakolpit real me kosto të drejtë

99.000
İlan No 6852
İlan Tarihi 2 Mart 2021
Durum Sıfır

Çmimi i makinave të parakolpit real me kosto të drejtë

 


Bëhuni shefi i biznesit tuaj

 

Instalimi i Qendrës së Lojërave me Gardë dhe Sheshit të Lojërave

Qendrat e Lojërave - Parku i Fëmijëve - Qendra Argëtuese - Terrenet e Lojërave të Fëmijëve - Makineritë e Parkut të Argëtimit

Pamjet katrore dhe buxheti që dëshironi të krijoni një dhomë lojërash.

Nëse siguroni buxhetin dhe dimensionet e hapësirës tuaj, do të bëhet një prezantim duke vizatuar projektin më të përshtatshëm të dhomës së lojës dhe listën e çmimeve.

Ne presim që ju të kompanisë sonë me ekipin tonë profesional dhe shumëllojshmëri makine.

REFERENCAT TONA T D BRENDSHME DHE NDATIONRKOMBTARE JAN AV në dispozicion për ju.

DEGAT TONA

STAMBOLL - ESENLER - QENDRA E TREGTIS TEKSTİLKENT - ZYRA KRYESORE

STAMBOLL - BAYRAMPAŞA - İŞKENT - TAK

MAQEDONI - SHKUP - TAK

SERBIA - PRILL - DEGA

REFERENCAT

CLUB AQUA PLAZA HOTEL ***** - ALANYA

LEWENSPARK Mall - PLAYDAY - ERZURUM TURQI

PLAYGROUND SESAME STREET - YOZGAT

CLUB AQUA PARK (Parku i Ujit) - ANTALYA OKURCULAR

AQUA FLORYA MALL - FLORYA İSTANBUL

TREGTI I Blerjeve të QENDRS KALE - STAMBOLL

GRUPI I TREGUT MOPAŞ - TURQI

SUMMIT Mall - TURQI

MUZ HOTEL *** - ANTALYA TURQIA

AZURE DELUXE ***** HOTEL - ANTALYA TURQIA

LUNAPARKI I SERBIS K KLADOVO

SERBIA NIS LUNAPARK DHE PLAYGROUND

LOJRAT KIKUESE T MAQEDONIS

THIRRJE P FORR INFORMACION T D DETAJUAR.

Ne do të jemi të lumtur t'ju përfshijmë në referencat tona.

SH SERRBIMET FALAS P BRR Markat Konsulente dhe të Nevojshme në Dhomat e Njeriut

JEMI VETEM KOMPANIA ME GARANCI TE KONTRATES.

REFERENCAT TONA JAN G GARANCIT M B T MDHA T OF SHOQURRIS O TON.
ORË PUNE

DITET E JAVES: 08:30 - 18:30

Fundjava: 08:30 - 13:30

KEMI një opsion termik 9-mujor për të gjitha kartat e kreditit.

MIRC SE VINI N TO dhomën tonë të shfaqjes në zyrën qendrore.

[***]

[***]

Machines Arcade, Machines Game, Machines Game, Ball Pool, Trampoline, Room Game Kids, Softplay, Kiddie Rides, Machine Boxing, Foosball, Air Hockey, Center Entertainment, Bowling, Playground

Yorumlar
18 kez görüntülendi.

selçuk aktaş

Kayıt tarihi:
13 Ocak 2021, 17:56

Selçuk Aktaş

Üyelik tarihi: 10 Ocak 2021

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep533 512 48 10
İş212 565 10 17
Ev537 718 07 47
WhatsApp533 512 48 10
İlan sahibi: Selçuk Aktaş (selçuk aktaş)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın