Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 2990
İlan Tarihi 23 Mayıs 2019
Firma Adı İZMİR ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

İZMİR EȘYA DEPOLAMA

 

Ekrem nakliyat sizlere nakliyat hizmetlerinin dışında farklı olarak, İzmir eşya depolama hizmetleri de sunmaktadır. Eşya depolama alanında da uzman olan ve kaliteli eşya depolama hizmeti sunan firmamız bu alanda da ihtiyacınıza yönelik kaliteli çözümler üretmektedir. İzmir ilinde yaz kış eşya depolama ihtiyacı olan müşterilerimiz bulunmaktadır. Çöpe atmaya kıyamadığınız eşyalarınız, Tayini çıkan kamu personelleri, Öğrenciler, Yazlık eşyası olan vs gibi bu tarz müşteri kitlemizin yoğun olarak kullandığı bir hizmet türüdür.

 

Eşyalarınızı güvenerek saklanması için almak istediğiniz eşya depolama ihtiyacınıza kaliteli depolama çözümleri firmamız aracılığı ile alabilirsiniz. Çünkü; Ekrem nakliyat firmamızın İzmir ilinde çok geniş ve steril depo alanları bulunmaktadır. Eşya depolama çalışmalarımız eşya ambalajlama ile yapılmaktadır. Depo alanımızda eşyalarınızı haftalık, aylık, yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Uygun fiyata eşya depolama hizmeti sunan firma politikamız ile bu ihtiyacınızda hem bütçeniz sarsılmayacak hemden içiniz rahat eşyalarınızı emanet edeceğiniz depolama hizmeti alabileceksiniz.

Eşya depolama alanlarımız 7 gün 24 saat güvenlik kamerası ile gözetlenmektedir.

Sigortalı olarak sunulan eşya depolama hizmetimiz sayesinde depo alanında muhafaza edilen eşyalarınız çalınma, yanma, doğal afetler gibi olumsuzluklara karşın, Türkiye’nin en önde gelen sigorta firmalarından firmamız aracılığı yapılan sigorta poliçeleri güvence altına alınmaktadır. Depolama hizmetlerimizde konteynır kiralama hizmeti alan müşterilerimize konteynır anahtar teslimatı da yapılmaktadır. Eşya depolama hizmeti, 1 oda lık ev kiralama işlemine benzer, o odada yer alan eşyalarınız bulunduğu sürece o adanın sahibi sizsiniz olarak düşünebilirsiniz. Depo alanlarımızda güvenlik görevlisi personellerimiz bulunmaktadır. gece gündüz depo alanında bulunan güvenlik personellerimiz eşyalarınızın korunması için çalışmaktadır. Sizlerde, bu kadar kapsamlı eşya depolama çalışmaları yapan Ekrem Nakliyat firmamız aracılığı ile hizmet almak için hemen bize ulaşın.

Yorumlar
632 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın