TL 3.090 $ 494 433 £ 371

KIRIKKALE / ÇAVDARHİSAR / ÇELTİK MAH.

İlan Tarihi 02.05.2017
Durumu Sıfır
Kimden Mağazadan
Hız (Km/h) 45 Km
Sürüş Mesafesi (Km) 90~100 Km
Motor Gücü (W) 800W (DC)
Motor Voltajı (V) 48 V /20 AH (Kurşun Asit)
Km 0
Yıl

FETHİYE AKGÜNLER MOTOR

Teknik Özellikler

Motor Gücü 800W (DC)
Akü Tipi 48 V /20 AH (Kurşun Asit)
Elektrik Girişi 220 V 60 HZ
Şarj Süresi 6-8 Saat
Max. Hız 45
Menzil 90~100
Tırmanma Açısı 8° (1 Kişi ile)
Tüketim 2.0kw/h
Fren Tipi Ön / Arka Disk / Kampana
Frenleme Metodu Ön / Arka El ile
Lastik Ön / Arka 16x2.5  36F
Yüksüz Ağırlık 118 kg
Max Yükleme Kapasitesi 78
Boyutlar U-G-Y (mm) 1800x680x1050
Dingil Mesafesi 1300 mm

E-Mon Duo Bike Hakkında

E-Mon Duo Bike, yoğun trafikte bile rengiyle kendini gösterecek kadar dikkat çekici ve çift aküsü ile gitmek istediğiniz yere zamanından önce varmanızı sağlayacak kadar güçlü bir yapısıyla kendine hayran bırakacak.

Paket ve eşyalarınızı rahatça taşımak için tasarlanmış bagajı, eşyalarınız için saklama alanı sağlarken, ön torpido da bulunan cep yeri ise elinizdeki küçük eşyalarınız için depo alanı oluşturuyor. Aynı zamanda ön torpido cep alanında bulunan USB girişi ile de cep telefonunuzu yolculuk anında rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

800 Watt güce sahip Duo Bike, şehir içinde rahat ve pratik kullanım keyfini sizlere sunarken, ergonomik, su geçirmez, kaymaz sele yapısı ve süspansiyon sistemiyle konforlu sürüşler sağlıyor.

Duo Bike’da kullanılan digital gösterge paneli, yolculuk anında görmek istediğiniz tüm bilgileri rahatça görmenizi sağlar. Gündüz farı özelliği sahip Duo Bike, trafikte fark edilirliğinizi üst seviyeye çıkartıyor.

Duo Bike’yi diğer modellerden ayıran özelliği ise üzerinde koruma demirinin mevcut olmasıdır. Olası durumlar da motosikletinizin düşerek, karanejının çizilmesini önlemek amaçlı tasarlanmıştır.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen Duo Bike, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elbette, elektrik enerjisi sıvı ve gaz yakıtlar ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir.

Güvenlik
  • ABS / CBS
  • Sırt Desteği
  • Yan Koruma Barları
  • Ön Koruma Barı
Aksesuar
  • Arka Bagaj
  • Koltuk Altı Bagaj
  • Çanta Sistemi ( Üçlü )
  • Çift Ayak
  • Ön Cam
Satıcıya Mesaj Gönder
Mesaj: