Kostot e ndërtimit të terreneve argëtuese dhe lojrave Rekomandim

99.000
İlan No 6814
İlan Tarihi 24 Şubat 2021
Durum Sıfır

Kostot e ndërtimit të terreneve argëtuese dhe lojrave RekomandimPasqyrë e hollësishme e dyqanit - Bëhuni shefi i biznesit tuajInstalimi i pistës së makinës në parakolp Shikoni videonKrijimi i një qendre lojërash dhe lojërash


Qendrat e lojërave - Shesh lojërash për fëmijë - Qendër dëfrimi - Shesh lojërash për fëmijë - Makineri parku dëfrimi


Sheshi juaj dhe buxheti juaj ju kërkojnë të ndërtoni një dhomë lojërash.


Nëse përcaktoni buxhetin dhe dimensionet e hapësirës tuaj, do të vizatohet projekti më i përshtatshëm i dhomës së lojërave dhe lista juaj e çmimeve dhe do të bëhet një prezantim.


Ne ju presim nga kompania jonë me ekipin tonë profesional dhe makineri të ndryshme.


KEMI referenca të brendshme dhe ndërkombëtare për ne


Degët tona


STAMBOLL - ESENLER - QENDRA E TREGTIS TEKSTİLKENT - ZYRA KRYESORE


STANBUL - BAYRAMPAŞA - İŞKENT - DEGA


MAQEDONI - ÜSKÜP - DEGA


SERBIA - PRILL - DEGA


DISA NGA LETERRSIA JON


CLUB AQUA PLAZA HOTEL ***** - ALANYA


PARKU I JETS AVM - DITA E LOJS - TURQIA E ERZURUMIT


DHOMA E LOJS SESAM STREET - YOZGAT


CLUB AQUA PARK (Parku i Ujit) - ANTALYA OKURCULAR


AQUA FLORYA MALL - FLORYA İSTANBUL


CASTLE CENTER Qendra Tregtare - STAMBOLL


GRUPI I TREGUT MOPAŞ - TURQI


SUMMIT Mall - Van TURQI


MUZ HOTEL *** - ANTALYA TURQIA


AZURE DELUXE ***** HOTEL - ANTALYA TURQIA


LUNAPARK SERBIA KLADOVO


SERBIA NIS LUNAPARK DHE PLAYGROUND


DHOMA E LOJS S M MAQEDONIS SK SHKUP


THIRRJE P FORR INFORMACION T D DETAJUAR.


Ne jemi të nderuar t'ju përfshijmë në referencat tona.


SH SERRBIMI FALAS KONSULTANC DHE SHENJAT E KURKUARA P FORR Blerjet e dhomave të lojërave


JEMI VETEM KOMPANIA ME GARANCI TE KONTRATES.


REFERENCAT TONA JAN W GARANCIA MIG E MADHE E SHOQRIS O TON.
ORË PUNE


JAVISHT: 08:30 - 18:30


Fundjava: 08:30 - 13:30


KEMI një mundësi 9-mujore për të gjitha kartat e kreditit.


MIRC SE VINI N FA PANAIRIN TON G T MAN PAGRGJITHSHM T MAN MENAXHIMIT.


[***]


[***]


Makineri Arcade, Makina lojërash, Makina lojërash, Bilardo me top, Trampolinë, Arcade për fëmijë, Softplay, Shëtitje për fëmijë, Makinë boksi, Foosball, Hokej në ajër, Qendër argëtimi, Klub boulingu, Shesh lojërash

Yorumlar
30 kez görüntülendi.

selçuk aktaş

Kayıt tarihi:
13 Ocak 2021, 17:56

Selçuk Aktaş

Üyelik tarihi: 10 Ocak 2021

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep533 512 48 10
İş212 565 10 17
Ev537 718 07 47
WhatsApp533 512 48 10
İlan sahibi: Selçuk Aktaş (selçuk aktaş)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın