Mağaza Açma Şartları

nerdehani.com'da Her Gerçek veya Tüzel kişi Mağaza açabilir ücretsiz olarak ilan verebilir.

Buradan Ücretsiz üye olarak Kurumsal Üyelik oluşturabilir, Mağaza açabilir seçtiğiniz mağaza paketlerinden birini kullanarak sınırsız ve ücretsiz ilan verebilirsiniz.

 

Instagram En iyi 5 Butik Sayfası ve Profili

Bu Yazı İçindeki Başlıklar

En kaliteli ürünleri ile müşterilerinin yüzünü her zaman güldürmüş en iyi 5 butik sayfasının profilini tanıtacağız. Instagram mecrasında ön plana çıkmış bir çok kişi tarafından tercih edilmiş en kaliteli ve güvenilir butik sayfalarını sizler için derledik. Hazırladığımız bu 5 Instagram profiline kolayca erişim sağlayabilecek, güvenli bir şekilde alış veriş yapabilecek ve kaliteli hizmetin farkına varacaksınız. Sayfalar ve açıklamalarında yazan detay kısmındaki sayfalardan profillerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

 

  • Zarif İğne

Bebek Panoları Aşk Takvimleri Takı Ürünleri Nişan Tepsileri  
Bilgi ve sipariş için DM
http://www.instagram.com/zarifigne

Kanaviçe ve hediyelik takı sayfası
Kanaviçe çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi, modasını hiç zaman kaybetmeyen ve sürekli kendini yenileyen, her kuşağın gözdesi el işi sanatı. Rengarenk cıvıl cıvıl, iç mekanlarınıza uyumlu, aile ortamlarınıza sıcaklık katan evinizin sadık ve dekoratif bir parçası.

  • Derince Moda

Yasal sayfa,  Faturalı gönderim, 05326763588 / 05350261541
Değişim İade, Kapıda ödeme, Yurtiçi Kargo, Kargo 6 TL
https://www.instagram.com/derincemoda/

Butik sayfasıdır. Kadın giyim ürünleri satmaktadır.
Son dönemde atağa geçerek butik sayfaları listemizde 2. sıraya oturmayı başardı. Giyim üzerine olduğu için iade ve değişim kabul etmektedir. Tavsiye edilir.

  • Butik10

Aslı Fettahoğlu, Metropol çarşı /Antalya (migros yanı), İletişim 05332835330
K.K tek çekim veya 3 taksit, Havale/kapıda ödeme, Kargo 9 TL, Değişim vardır
https://www.instagram.com/butik10/

Erkek Kadın için online giyim Mağazası
Sağlığımız için değişim yapan butikleri pek tavsiye etmesek de paramızın cebinde kalması ve üzerimize uygun olmayan kıyafetlere boşa vermemiz adına tercih sebebi olan Türkiye’nin lider butik sayfalarından bir tanesidir. Tercih edilebilir bir butik profilidir. Fiyatları uygundur. Arzu ederseniz kendileri mağazalarında ziyaret edebilirsiniz.