OFLİNE FATURA ÖDEME MERKEZİ PROGRAMI

Fotoğraflar yükleniyor

500
İlan No 4113
İlan Tarihi 16 Eylül 2019
Firma Adı FATURAGLOBAL

OFLİNE FATURA ÖDEME MERKEZİ PROGRAMI

Fatura Ödeme Merkezi olarak FATURA GLOBAL'da hangi faturaları tahsil edebilirsiniz?

Siz de CLK Boğaziçi Elektrik, CLK Akdeniz Elektrik, CLK Uludağ Elektrik, Yepaş Elektrik, Aras Elektrik ve 200 yakın fatura üreten kurumun fatura tahsilatı için, Elektrik faturaları, Su faturaları, Doğalgaz faturaları, Telefon faturaları, GSM ve diğer tüm fatura ödemelerini sorgulayabilir siniz ve ödeme yapabilirsiniz…

 Nasıl Fatura Ödeme Merkezi olabilirim?

Fatura Tahsilatı Noktası olmak isteyen Temsilci/Bayi adaylarından bir defaya mahsus 500 TL.  franchise bedeli talep edilir. Faaliyet süresince gerçekleştirilen her bir işlem için komisyon kesintisi KESİNLİKLE YAPILMAZ…

Fatura Ödeme Merkezi olmak için www.fayuraglobal.com sayfasından başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Siz de Türkiye'nin en büyük Fatura Ödeme firmasının temsilcisi olmak, Fatura tahsilatı yapmak, günü geçmiş fatura ödemelerini almak ve bir Fatura Ödeme Noktası olmak için Fatura Ödeme Bayiliği başvurusunda bulununuz.

 

Ödeme işlemleri tek noktada!


Tahsilat sisteminde yaşanacak erişim ya da yazılım sıkıntıları konusunda FATURAGLOBAL Teknik Destek birimi ve Çağrı Merkezi 7/24 destek olmaktadır.

Hangi kurum faturaları FATURAGLOBAL'den ödenmektedir?

Elektrik faturaları, Su faturaları, Doğalgaz faturaları, Telekom faturaları, Dijital TV, İnternet , Kablolu TV ve GSM  Operatörleri ( Turkcell, Vodafone , Türk Telekom ) faturaları bayilerinden ödenebilmektedir.

Başta YEPAŞ ElektrikCLK Boğaziçi ElektrikCLK Akdeniz ElektrikAras Elektrik, CLK Uludağ, Çoruh Elektrik, Dicle Elektrik, Kayseri Elektrik, Zorlu Enerji OEPSAŞ olmak üzere bir çok ilin elektrik faturası tahsilatını  güvenle yapılmaktadır. 

TALEP SİZDEN HİZMET BİZDEN…

 

 

Yorumlar
6835 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın