Prof Matic Elektrikli Sigara Sarma Makinesi T3 '' 2YIL SERVİS GARANTİLİ ''

Fotoğraflar yükleniyor

890
İlan No 2261
İlan Tarihi 20 Mart 2019
Durum Sıfır

Prof Matic Elektrikli Sigara Sarma Makinesi T3

 

Top o matic kollu sigara sarma makinesinin üzerine kolu çıkarılıp motor takılarak yapılan Prof matic elektrikli sigara sarma  makinesi ile yorulmadan, daha az zamanda daha çok sigara sarabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin isteği üzerine yapılan Prof matic elektrikli sigara sarma makinesi t3 ile kollu makineye göre çok az daha işlem yaparak kol çevirme işlemi, duymadan, elektrik yardımı kolayca sigara sarabileceksiniz. Çalışma esnasında çok az ses çıkararak çalışan Prof matic elektrikli sigara sarma makinesi ile evinizde kimseye rahatsızlık vermeden sarım yapabilirsiniz. 220 W  elektrik ile çalışan Prof matic elektrikli sigara sarma makinesini elektriğin olduğu yerde kullanabilirsiniz.

 

Tamamen  metal malzemeden üretilen ve üzerine monte edilen, kaliteli ve uzun ömürlü motor sayesinde de arıza problemi yaşamadan, kullanabilirsiniz. Bunun dışında meydana gelebilecek arıza durumunda da tarafımızca size belirtilen adrese göndererek tamir yaptırabilirsiniz. Diğer yandan sigara sarma makineleri, tercih ederken sarım esnasında tütünü kırmadan doldurmasına dikkat etmek lazım. Çünkü kırılarak sarılan sigaralarda kül döküle sorunu meydana gelmektedir. Prof matic elektrikli sigara sarma makinesi ile bu problem tamamen ortadan kalkmıştır. Makinenin tütün doldurma kısmı kızaklı yani ittirmeli sistem ile çalışmaktadır. Bundan dolayı tütünü kırmadan, ezmeden ufalamadan doldurur.  Bu sayede de anlaşmalı olduğunuz tütün sarım firması ile sorun yaşamazsınız..

 

Prof matic elektrikli sigara sarma makinesi t3 kullanım esnasında, sarım şekillerine göre örnek; sol el ile flitre takamayanlar için seyyar buton ile yapılmıştır. Bu buton sayesinde sadece makineyi çevirip sağ el ile flitre takma işlemini yapabilirsiniz. Hem sağ hemde sol el ile çalışabilirsiniz. Makine üzerinde bulunan, güçlü ve ağır motor ve makinenin altında bulunan plastik kauçuk sayesinde çalışma esnasında bulunduğu yerde kayma yada oynama yapmaz. Bu sayede makineyi herhangi bir yere motalama işlemi duymadan çalıştırabilirsiniz..

 

 

 

UYUMLU OLDUĞU TÜTÜNLER ;

 

 

 

Piyasada bulunan, Adıyaman, Bitlis, Malatya, Tekel, 2005, ıslak, kuru ve toz dahil olmak üzere her tütünü profmatic
elektrikli sigara sarma makinesi ile sarabilirsiniz..

 

 

 

UYUMLU OLDUĞU FLİTRELER ;

 

 

Movies, Prestij, 2005, Marla, Watson, Calbor vb. piyasada bulunan her çeşit flitreye uyum sağlar.

 

 

 

 

Ücret karşılığı herhangi bir firmaya tütün sarım işi yapıyorsanız, bu makineyi kaçırmayın, hem sağlamlığı hem seri oluşu
sayesinde, size büyük kolaylık sağlayacaktır..

 

 

 

 

Yorumlar
0 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın