Rondo Çerçeve En Ucuz

9,90
İlan No 6410
İlan Tarihi 22 Aralık 2020
Durum Sıfır

Rondo Çerçeve En UcuzRondo Çerçeve En Ucuz fiyat avantajları için aramadan karar vermeyin. Kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz Rondo Köşe Aliminyum Çerçeve modellerimizi ofislerimizi ziyaret ederekte test ederek sipariş oluşturabilirsiniz. Rondo Çerçeve En Ucuz fiyat avantajlı ürünümüzün test videosunu inceleyebilirsiniz. 


Rondo Çerçeve İmalatıRondo Çerçeve İmalatı İstanbul ilçesinde bulunan üretim tesislerimizi ziyaret ediniz. Toptan satış olarak stoktan hemen teslim fırsatlarını kaçırmayın. İhracata uygun olarak ürettiğimiz rondo açılır kapanır çerçevelerimizle siparişleriniz hız kazanacaktır. Ürünlerimizin garantili ve açılır kapanır pratik olması son kullanıcı müşterilerinizi fazlasıyla memnun edecektir.
Rondo Köşe Alüminyum Çerçeve FiyatlarıRondo Köşe Alüminyum Çerçeve Fiyatları ürün modellerimiz için Facebook sayfamızı inceleyebilirsiniz. Aracı ve Tedarikçi firmalar olmaksızın ilk elden hemen teslim olarak alırken kazanmak şimdi elinizde. Paslanmaz ve Garantili rondo çerçevelerimizle sektörde çok iddealıyız.

Yorumlar
80 kez görüntülendi.

ATC GRUP

Kayıt tarihi:
2 Kasım 2020, 17:06

Serdar Atıcı

Üyelik tarihi: 31 Aralık 2019

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep537 718 07 47
İş212 565 10 17
WhatsApp537 718 07 47
İlan sahibi: Serdar Atıcı (ATC GRUP)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın