SAHİBİNDEN GÖSTEPE SOYAK RESİDENS IN SIRALI DÜKKANLARIN KÖŞESİNDE ŞARKÜTERİ DEVREN KİRALIKTIR

Fotoğraflar yükleniyor

120.000
İlan No 4377
İlan Tarihi 14 Ekim 2019
Metrekare 20
Oda Sayısı 1
Bina yaşı 21-25 arası
Kat sayısı 7
Bulunduğu kat Giriş Katı
Banyo sayısı Yok
Balkon sayısı Yok
Isıtma Klima
Eşyalı Evet
Kullanım durumu Kiracılı
Site içi Hayır
Aidat 250
Krediye uygun Evet
Kimden Sahibinden
Takas Hayır

 E-5 GÖSTEPETE  KÖPRÜSÜNDEN üsküdara  LİBADİYE CADDESİ İLE GİDERKEN 3M MİGGROS SOLDA SAĞDA BAĞKUR EVLERİ  VE EMAARDAN SOLA DÖNÜP CAMİİN ÖNÜNDEN SOLA E-5 DOĞRU GİDER GİBİ  DÖNÜŞ YAPIP SONRA  , Büyük EMAR AVM NİN güney altına sınır komşusu. 7 BLOK VE 85  DAİRELİK SOYAK RESİDENCE In blokları altında ki sıralı dükkanların  köşe dükkanı  OLAN   , UNİQE ŞARKÜTERİ OLARAK İSİMLENDİRİLEN YERİMİZ, , ÖNÜNDEN sOYAK İÇERSİNDEN VE EMAR'dan  AŞAĞYA İNEN  VE ÜNALANI LİBADİYE VE e-5 E BAĞLIYAN YOL GEÇMEKTE, BOL ARABA VE YAYA TRAFİĞİ vardır.

. Karşısında ilk okul, aile sağlık merkezi,  PTT , Halk eğitim, gibi kuruluşlar mevcut , doğusunda eski SOYAK. In site apartmanları ,.100 METRE İLERİSİNDE üNALAN MUHTARLIK BİNASI VE HEMEN BİTİŞİKTE YENİ AÇILMIŞ BULUNAN fİZİK TEDAVİ  HASTANESİ VE BUNA İLAVE BAZI DİĞER BRANŞLARDAMET VEREN ÜSKÜDAR FİZİK TEDAVİ HASTANESİ FAALİYETTE GEÇMİŞTİR.

Esasen Resindens ın kendisi 86 daire ve karşı esnaf ve kuruluşlar, buna ilaveten eski soyak bloklarına da kapıdan hizmet verildiğinde çeşit ve  biraz  yardımcı elemanlarla ciro istenilenin üzerine çıkaca

 

Yorumlar
669 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın