Atasun Nakliyat İle İzmir'de Profesyonel Ev Taşıma Hizmeti Alın

  • İzmir
  • Buca
  • İnkılap Mah.
Fiyat: 1.000
İlan No 134
İlan Tarihi 23 Ekim 2018
Firma Adı Atasun Evden Eve Nakliyat
ibrahim şasi
Cep 0532 765 25 21
İş 0232 452 82 88

Atasun Evden Eve Taşımacılık

Taşımacılık sektöründe, başta İzmir olmak üzere Türkiye’nin her yerine profesyonel ekibimizle evden eve nakliye hizmetimiz sayesinde yıllardan beridir siz değerli müşterilerimize kurumsal nakliye hizmeti sunmaktayız. Atasun Nakliyat, kurumsal ve müşteri odaklı hizmet anlayışının yanı sıra, sahip olduğu teknik ekipman ve tecrübeli kadrosu ile de İzmir en iyi nakliye firması olarak ilk sıralarda gösterilmektedir.

Profesyonel Evden Eve Nakliye Hizmeti

Çoğu insan hayatının en az bir bölümünde ev taşıma deneyimi yaşamıştır. Taşımacılıkta en önemli konulardan biri; ev eşyalarınızı emanet ettiğiniz firmalardır. Bu yüzden taşınırken doğru firmayla çalışmanız büyük önem taşımaktadır.

Taşımacılık hizmeti veren birçok İzmir güvenilir nakliye firması arasından Atasun Nakliyat bir numara olmayı, müşterilerine sağladığı kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı sayesinde başarmıştır.

Alanında uzman, profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve teknik taşıma imkânlarımızla; İzmir sigortalı nakliye firması olarak sizlerde gönül rahatlığıyla evden eve nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz şehir içi dilerseniz de şehirlerarası evden evenakliye hizmeti sayesinde Türkiye’nin her yerine eşyalarınızı güvenle ulaştırıyoruz. 

Bu ilan https://www.nerdehani.com adresinde yer almaktadır.