Üye getirin kazanç sağlayın

  • İstanbul
  • Beykoz
  • Kavacık Mah.
Fiyat:
İlan No 1434
İlan Tarihi 27 Aralık 2018
Çalışma Şekli Serbest Çalışma (Freelance)
Eğitim Durumu En Az İlköğretim Mezunu
Deneyim Aranmıyor
Firma Adı haqet
Engelliye Uygun Evet
hakan aydın

Merhaba arkadaşlar


yeni nesil sosyal paylaşım platformu olan haqet.com üzerinde yapmış olduğumuz bir kazandırma fırsatını sizinle paylaşmak istiyorum.


Yeni getirdiğiniz her üye için 0,50 kuruş bedel ödeniyor. Ayrıca paylaşımlarınıza yorumlarınıza puan sistemi mevcut puanlar nakite dönüyor. 


Kayıt olduktan sonra profil alanında referanslarım bölümünde size bir referans linki veriyor bu linke whatsapp mesenger viber aklınıza neresi gelirse bu linkten gelip üye olan kişi sizin hanenize +1 ref yazıyor ve anında panelinizde görüyorsunuz. 50tl yi doldurduğunuz anda ödeme talebinde bulunabilirsiniz. 1 hafta içinde ödemenizi alırsınız. Bugün doldurdunuz diyelim hemen istekte bulunabilirsiniz.


Sistem yeni kurulmuş bir sistem olduğu için bu fırsatı sunuyoruz. Sınır yok 10.000 üye de olsa sistem sayıyor. Lütfen baltalıyıcı mesaj yazmayın. Amacımız burada karşılıklı kazanç.


Dikkate almanız gereken kurallar;


*Fake üye tespitinde sistemden çıkarılırsınız. ve ödeme alamazsınız.

*Aktiflik durumlarında amaç sitede zaman geçirmeniz ve kullanmanızdır. agag-kjsds gibi yazılar paylaşımlar yada yorumlar yazarsanız yine sistemden çıkarılırsınız. 

*Küfürlü paylaşımlar, terör örgütlerini destekleyen paylaşımlar yapan şahıslar ödeme alamazlar sistemden çıkarılırlar.


sisteme kayıt olmak için; haqet.com

android uygulamamız; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.haqet.haqetOrtaklık sistemimizde herkese bol kazançlar dileriz.


Bu ilan https://www.nerdehani.com adresinde yer almaktadır.