SON 5 ADET Baymak ECO 24 FI 24 Kw 20640 Kcal/h Hermetik Kombi

2.650
İlan No 1851
İlan Tarihi 7 Şubat 2019
Durum Sıfır

Baymak Eco 24 Fi Hermetik Kombi 20.640 KcalHKombi Üreticisi Hakkında

Isıtma alanında hizmet veren Baymak, Türkiye’nin lider kombi markaları arasında uygun fiyatları ve yenilikçi teknolojileri ile dikkat çekiyor. Dünya çapında tüketicilere ulaşan Baymak ürünleri dünyada 250’den fazla satış noktası ve yurt içinde 2100’den fazla satış temsilciliğinin yanı sıra 1200 bayisiyle hizmet vermektedir.

Baymak Eco 24 Fi Hermetik Kombi 20.640KcalH Özellikleri

Duvar tipi konvansiyonel kombi Baymak Eco 24 Fi, uygun fiyatı ve fonksiyonel özellikleriyle ideal bir iklimlendirme cihazıdır. Bu model Avrupa Birliği enerji verimi standartlarında en yüksek, 3 yıldız değerine sahiptir. Sade bir dizayna sahip cihazın kullanımı kolay, komponentleri dayanıklıdır. Dijital LCD gösterge panosuna sahip kompakt ölçülerde tasarlanmış bu ürün yılın her günü kullanıma uygundur.

Sıcak Kullanım Suyu ve Isıtma

Çift eşanjörlü yapısı sayesinde hızlı su ısıtabilen bu model konforlu bir sıcak su ve ısıtma suyu konforu oluşturur. İki adet NTC sensörüne sahip cihaz, sıcaklık kontrolü konusunda başarılıdır. Üstelik kullanım suyu devresinde yer alan türbinli debimetresi kesintisiz bir sıcak su konforu yaratır.

Cihaz ve Enerji Verimi

Yüksek enerji verimi sağlayan bu model, üstün özelliklerle tasarlanmıştır. Düşük enerjili sirkülasyon pompasına sahip olması sebebiyle elektrik enerjisini tasarruflu olarak kullanır. Hem sisteminizi hem de kombinizi koruyan donma koruma sistemi ısıtma ve kullanım suyu devrelerinde oluşabilecek donmayı önler.

Cihazın sirkülasyon pompası 24 saatte bir defa otomatik olarak çalışır, böylece oluşabilecek blokajların önüne geçilmiş olur. Elektronik ateşleme sistemine sahip olan cihaz, aynı zamanda elektronik kontrollü gaz valfi modülasyonu ile tasarlanmıştır. Arıza teşhis sistemi sayesinde oluşabilecek hataları kolayca çözebilirsiniz.

Eco 24 Fi’nin kullanım suyu eşanjörü paslanmaz çelikten üretilmiştir, uzun yıllar kullanabileceğiniz bu model yüksek güvenilirliğe sahiptir. Sadece doğalgaz ile kullanılabilen bu ürün IPX4D emniyet sınıfı bir cihazdır. Dilerseniz konforunuzu arttırmak ve enerji tasarrufu sağlamak için dijital program saati ve dijital oda termostatı gibi aksesuarlardan yararlanabilirsiniz.

 

Yorumlar
18 kez görüntülendi.

ISIMAK MÜHENDİSLİK

Üyelik tarihi: 6 Şubat 2019

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın