Fotoğraflar yükleniyor

1
İlan No 7404
İlan Tarihi 10 Temmuz 2021
Yaşı 3 - 6 Aylık
Cinsiyeti Dişi

ÇADIR KÜMES KURULUMU
 Yeni iş kurmak isteyenler için az maliyetle iş kurabileceğiniz çadır, prefabrik kümes  kurulumu yapmaktayız. İş kurmak isteyen üretici ve müşterilerimiz müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek yumurta tavukçuluğu kümes kurulumu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için randevu alarak Balıkesir Merkezdeki ofisimize gelebilirler. Krediye uygun prefabrik kümes kurulumu yaptırmak iş kurmak isteyen üretici ve müşterilerimize Marmara Yarka Tavukçuluk olarak her alanda desteklediğimizi belirtiriz. Görüşmeye geldiklerinde de tüm sorularının yanı sıra bizlerin de kendilerini destekleyeceğimiz konuların başında yumurta satış desteği, gençleştirme kampanyası ve yaptıracağı çadır kümes kurulumu için 5 yıl firma güvencesi altında olacağını ve ihtiyaç duyduğu her konuda ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabileceklerini belirtiriz ve yine kümesi olup yumurta tavukçuluğu yapmak isteyip te bu konuda aklına takılan tüm sorular içinde randevu aldıkları takdirde birebir görüşme sağlamaktayız.
Dalında uzman müşteri temsilcilerimizle irtibata geçen tüm üretici ve müşterilerimize bir telefon kadar yakınız diyoruz. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmak isterlerse haftanın 7 günü arayabilirler. Çadır kümes kurulumu yaptırmak isteyen üretici ve müşterilerimiz bulunduğu bölgedeki hava ve iklim şartlarını göz önünde bulundurarak bölgenize göre + izolasyon + havalandırma bacası gibi tavuk sağlığı ön planda tutularak çadır kümes kurulumunu en uygun fiyata, en kaliteli malzemeden kurdurmaktayız. 
Çadır kümes kurulumu yaptığımız üreticilerimize yumurta verimi yüksek birinci kan 17 - 18 haftalık yarka, galvenizli yemlik, otomatik suluk, çadır kurulumu ve ücretsiz nakliye ile yılın 12 ayı Marmara Yarka Tavukçuluk olarak hizmet vermekteyiz. Yumurta tavukçuluğu yapmak isteyenler için yine yarkatavuk satışlarımız 12 ay boyunca devam etmekte talep olduğu dönemlerde kombine ırklar diye adlandırdığımız star gomes, çil pleymut, suseks(sussex), australorp satışlarımız da bulunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için Marmara Yarka Tavukçuluk müşteri temsilcilerimizi haftanın 7 günü sabah 08:00 ile akşam 22:00 arasında arayıp bilgi alabilirsiniz.   

www.marmarayarkatavukculuk.com

0 542 390 00 81

Yorumlar
55 kez görüntülendi.

beytullah duman

Üyelik tarihi: 16 Haziran 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep542 390 00 81
WhatsApp542 390 00 81
İlan sahibi: beytullah duman
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın