YENİ MESLEĞİNİZ GÜVENLİK OLSUN!

Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 2850
İlan Tarihi 13 Mayıs 2019
Çalışma Şekli Tam Zamanlı (Full Time)
Eğitim Durumu En Az İlköğretim Mezunu
Deneyim Aranmıyor
Firma Adı OKYANUS GROUP GÜVENLİK
Engelliye Uygun Hayır

YENİ MESLEĞİNİZ GÜVENLİK OLSUN !

Hem çalışmak hem de güvenlik kimlik kartı mı almak istiyorsunuz? Kursa kayıdınızı oluşturun ve güvenlik kimlik kartını alana kadar gözetim görevlisi olarak çalışın! Sınava girip kimlik almaya hak kazanınca ÖZEL Güvenlik görevlisi olarak devam edin. Zamanınız bizim için değerli. Neden çalışırken kolayca kimlik sahibi olmuyorsunuz! 5188 sayılı kanundaki bütün gerekçelere uygunsanız arayın bizi ve detaylı bilgi alın.  Sizler için aktif olarak çalışıyoruz.

ANADOLU YAKASI :

ÜSKÜDAR - PENDİK - KURTKÖY - SANCAKTEPE - ÇEKMEKÖY - MALTEPE -FİKİRTEPE- ALEMDAĞ- ÜMRANİYE - PENDİK -TUZLA- SULTANBEYLİĞİ- ÇEKMEKÖY- KADIKÖY'de ki 

AVRUPA YAKASI:

SARIYER - BAKIRKÖY - ZEYTİNBURNU - FATİH - KAĞITHANE - ŞİŞLİ- EYÜP- ALİBEYKÖY- HADIMKÖY- ESENYURT- BEYLİKDÜZÜ- AVCILAR- ESENLER- BAĞCILAR- KAYABAŞI- BAHÇEŞEHİR- ÇATALCA 'daki Site – İş Merkezi ve Fabrika projelerimize BAY-BAYAN Sertifikasız Güvenlik Adayı - Gözetim görevlileri aranmaktadır.

- Güvenlik işini meslek edinmek isteyen,

- En az Ortaokul mezunu,

 

Yorumlar
452 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın