ZEYTİNYAĞI KATKISIZ 5356222532

Fotoğraflar yükleniyor

22
İlan No 1332
İlan Tarihi 17 Aralık 2018
Miktar 1 lt

AKCURUN KÖYÜNDE 40 DÖNÜMLÜK ARAZİDE BULUNAN ZEYTİNLİĞİMİZİN SAF KATKISIZ ASİTSİZ VE SOĞUK *** ZEYTİNYAĞLARINI PİYASAYA SÜRÜYORUZ . TADI DAMAĞINIZDA KALACAĞINA EMİNİZ . DENEMEDEN GEÇİLMEYECEK ÜRÜNDÜR .. PİŞMAN OLMAYACAĞINIZIN GARANTİSİNİ VERİYORUZ. ALMADAN GEÇMEYİN ...

ÜRÜN BİLGİSİ:

Soğuk *** ne demektir?
Zeytinin içindeki birçok faydalı bileşen, sıcak su nedeniyle yapısal anlamda bozulur veya ısı yüzünden zeytinyağından ayrılır. Soğuk *** adı verilen teknikle, zeytindeki tüm yararlı bileşenler bozulmadan ya da yok olmadan zeytinyağına aktarılır. Bu nedenle, soğuk *** tekniğiyle elde edilen yağ, yüksek ısıda sıkılan zeytinlerle elde edilen yağa göre daha sağlıklı ve daha değerlidir. 25 C altında soğuk su verilerek üretilir.Zeytinyağımız saftır, hiçbir katkı maddesi, koruyucu , herhangi bir yapay madde içermez. Zeytinliklerimizden toplanan zeytinlerin en geç 12 saat içersinde sıkılarak çıkan "zeytin meyvesinin suyudur"
Üretilen en üst kalite sızma zeytinyağıdır.


ZEYTİNYAĞIMIZIN:
BERRAK , ÇOK GÜZEL BİR YEŞİL RENGE YAKIN , AROMASI BELİRGİN OLARAK; ŞEFTALİ, OLGUN ARMUT GİBİ MEYVELERİ AKLA GETİREN, OKALÜPTÜS VE İNCİR YAPRAĞINDAN İZLER TAŞIYAN , MARUL VE HİNDİBAĞ GİBİ TAZE KÖY SEBZELERİNDEN DE İZLER TAŞIYAN GÜÇLÜ VE ÖZEL BİR TADI VARDIR. HAFİF ACIMSI VE YAKICI (KESKİN) TADI, AZ DA OLSA YEŞiL BADEMİ DE HATIRLATIR .

Yorumlar
205 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın