Zoom Dekorasyon Bütün Dekorasyon ve Tadilat İşlerinde tek muhatap

Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 1291
İlan Tarihi 14 Aralık 2018
Firma Adı zoom dekorasyon

Mutfağınızda Hazır Mutfak istediğinizde firmamız size anahtar teslim hizmet verecektir. Yani şuanki mevcut mutfağınızın sökülmesi için birilerini, su tesisatının düzenlenmesi için su tesisatçısını, elektrik aksamları için elektrikçiyi çağırmanıza aramanıza gerek yok. Maalesef bu sorun insanlar hazır mutfak için anlaşıp ödeme yaptıktan sonra ortaya çıkmakta, piyasadaki bir çok yer " Biz mutfak dolaplarını takarız gerisine karışmayız" demekte, size hesapta olmayan hem ekstradan yüksek maaliyet çıkmakta, hemde aldatılmış hissi ve morâl bozukluğu yaratmaktadır.

 

     Kaliteyi birinci planda tutarak aynı zamanda en ekonomik çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlamayı prensip edinenen Zoom dekorasyon. sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek gerek yerli malzemede gerekse ithal malzemelerde farklı seçenekleri, siz müşterilerimize kaliteli ve hesaplı çözümler olarak sunmaktadır.

 

     Kaliteli tasarım, ücretsiz keşif ve satış sonrası destek hizmetleriyle müşteri memnuniyeti daima en üstte tutan firmamız sizleride mutfağınızda Zoom dekorasyon kalitesi ve ergonomisiyle tanışmaya davet ediyor.

Yorumlar
370 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın